Modlitba za vlast

Konvolut 2 ks kresby a psaného textu. Paspartováno, zaskleno
Rámování: 40 x 30,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 21:21 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč