Praní prádla

Autor: Oldřich Koníček
(1886 Kutná Hora - 1932 Žehuň)

signováno a datováno vlevo dole, zaskleno a rámováno
Technika: kresba, datace: 1920
Šířka: 59 cm, výška: 47,5 cm, rámování: 62 x 73 cm

Konec dražby: 12.08.2020 22:08 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč