27. Chalupa v horách
nesignováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 47 cm, výška: 39 cm, rámování: 54,5 x 63 cm
Konec dražby: 28.01.2019 19:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč