27. Debatisse - Statek
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1887
Šířka: 30 cm, výška: 41 cm, rámování: 48,5 x 38,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 19.07.2021 20:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč