27. Ferater - V širém lese
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1928
Šířka: 60 cm, výška: 47 cm, rámování: 65 x 79 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.10.2021 20:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 700 Kč