Ferater - V širém lese

Signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1928
Šířka: 60 cm, výška: 47 cm, rámování: 65 x 79 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.10.2021 20:20 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 700 Kč