27. Najada a Triton
dobový tisk obrazu Nájada a Triton od autora Bedřicha Knüpfer v dobovém originálním rámu
Technika: tisk na kartonu
Šířka: 29 cm, výška: 10 cm, rámování: 18,5x 38,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.04.2018 18:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč