27. Německý autor - Studie
Nesignováno, zaskleno a rámováno v blondelovém rámu z konce 19. století.
Technika: kresba
Šířka: 25 cm, výška: 25 cm, rámování: 51 x 51 cm
Konec dražby: 12.09.2022 19:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč