27. Novák J.
sign LD, datováno 43, Krajina, 33x26cm, rámováno 48x41cm, rám poškozen
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 750 Kč