27. Novák J.

sign LD, datováno 43, Krajina, 33x26cm, rámováno 48x41cm, rám poškozen

Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 750 Kč