27. Oplakávání Krista podle Rubense XL formát
Kopie obrazu Petra Pavla Rubense Oplakávání Krista Pannou Marií, rentoilováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 143 cm, výška: 103,5 cm, rámování: nerámováno
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.01.2023 20:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 500 Kč