27. Větrník
signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: dřevořez
Šířka: 8 cm, výška: 16 cm, rámování: 34 x 18 cm
Konec dražby: 22.06.2022 19:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč