Větrník

signováno vpravo dole, zaskleno
Šířka: 8 cm, výška: 16 cm, rámování: 34 x 18 cm

Konec dražby: 22.06.2022 19:08 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč