271. Budha
dřevěná barevně polychromovaná plastika Budhy, Asie,
Materiál: dřevo, datace: 20. století
Výška: 113 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.12.2017 22:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 9 900 Kč