Červinka - kytice

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 26 cm, výška: 34 cm, rámování: 51,5 x 42 cm

Konec dražby: 05.10.2020 22:14 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč