272. Budha
dřevěná plastika Budhy barevně polychromovaná, Asie, mírně poškozeno
Materiál: dřevo, datace: 20. století
Výška: 73 cm
Konec dražby: 07.12.2017 22:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 950 Kč