272. Budha

dřevěná plastika Budhy barevně polychromovaná, Asie, mírně poškozeno
Materiál: dřevo, datace: 20. století
Výška: 73 cm

Konec dražby: 07.12.2017 22:30 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 950 Kč