79. Zátiší s humrem
Autor: Václav Vaner
(1896 Kladno - ?)
signováno vpravo dole
Technika: olej na překližce
Šířka: 60 cm, výška: 50 cm, rámování: 60 x 70 cm
Konec dražby: 24.11.2021 19:39 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč