271. Váza s květy
modrá skleněná váza s ručně malovanými květy, zlacení na okraji mírně otřelé, sklo bez otluku
Výška: 26 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.09.2020 21:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč