147. Ve snové krajině
Autor: Anton Anderberg
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1916
Šířka: 45 cm, výška: 39,5 cm, rámování: 54 x 60 cm
Konec dražby: 05.10.2021 21:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč