Ve snové krajině

Autor: Anton Anderberg

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1916
Šířka: 45 cm, výška: 39,5 cm, rámování: 54 x 60 cm

Konec dražby: 05.10.2021 21:30 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 800 Kč