2. Před bouří

Autor: Ferdinand Adámek
(1896 Praha - 1975 Ostrava)

Signován vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 82 cm, výška: 61 cm, rámování: 78 x 98 cm

Konec dražby: 23.11.2021 19:00 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč