86. Zlatá ulička
Autor: Jan Javorský
(1903 Čáslav - ?)
Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: linoryt, datace: 1985
Šířka: 7 cm, výška: 10 cm, rámování: pasparta. 30 x 18 cm
Konec dražby: 24.11.2021 19:42 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč