48. Marie s Ježíškem II.
Autor: Bjørn Wiinblad
(1918 Kodaň - 2006 Kongens Lyngby)
Ozdobný závěsný vánoční skleněný ručně malovaný talíř z roku 1976, signováno a datováno dole uprostřed, limitovaná série firmy Rosenthal, v původní etuji, průměr 31,5 cm
Datace: 1976
Konec dražby: 13.06.2022 19:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč