Dvě dívky II.

Autor: Bjørn Wiinblad
(1918 Kodaň - 2006 Kongens Lyngby)

Ozdobný závěsný vánoční skleněný ručně malovaný talíř z roku 1977, signováno vpravo uprostřed, datováno dole uprostřed, limitovaná série firmy Rosenthal, v původní etuji, průměr 31,5 cm
Datace: 1977

Konec dražby: 13.06.2022 19:20 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč