128. Přístav Chioggia v Itálii

Autor: Knut Norman
(1896 - 1977)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 61 cm, výška: 47 cm, rámování: 63 x 77 cm

Konec dražby: 12.12.2022 21:29 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč