Rodinná idyla - XL Formát

Autor: Othmar Peter Hartmann
(1898 Vídeň - 1973 Langen)

Signováno a datováno vlevo dole, rámováno, na reversu štítek a výstavní razítka
Technika: olej na plátně, datace: 1936
Šířka: 120 cm, výška: 100 cm, rámování: 115 x 136 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 13.09.2021 20:19 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč