Průvodce poutníka

Autor: Mikoláš Axmann
(1955 Prostějov - ?)

Signováno a datováno vpravo dole, číslováno 3/4 vlevo dole
Technika: kamenotisk, datace: 1997
Šířka: 62 cm, výška: 48 cm, rámování: volný list 65 x 79 cm

Konec dražby: 08.11.2021 21:29 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 600 Kč