19. Čtyři postavy - XXL FORMÁT

Autor: Mikoláš Axmann
(1955 Prostějov - ?)

Olištováno, na reversu signatura a datace
Technika: olej na plátně, datace: 1984
Šířka: 164 cm, výška: 140 cm, rámování: 141 x 165 cm

Konec dražby: 05.10.2021 20:17 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 8 500 Kč