272. Kvetoucí stromy
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 41 cm, rámování: 51 x 60 cm
Konec dražby: 15.06.2021 21:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč