Osamělá hora

Paspartováno, zaskleno
Technika: akvarel
Šířka: 27,5 cm, výška: 19 cm, rámování: 31,5 x 37,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 21:20 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 200 Kč