Dáma s deštníkem obdivuje létající balón

Autor: Eva Janíčková
(1935 Praha)

signováno a datováno pod paspartou vpravo dole, číslováno vlevo dole pod paspartou 111/150, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: suchá jehla, datace: 1976
Šířka: 13 cm, výška: 21 cm, rámování: 41 x 31 cm

Konec dražby: 04.10.2021 20:21 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč