30. Staroměstské náměstí v Praze
Autor: V Vayer
Vlevo dole pod paspartou je tužkou napsáno Orig. graf. Signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 13 cm, výška: 17 cm, rámování: 30 x 25 cm
Konec dražby: 24.11.2021 19:14 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč