66. Tygr
Autor: Arnošt Hofbauer
(1869 Praha - 1944 Praha)
Vlevo dole pod paspartou je tužkou napsáno Tygr, původní lept a na témže místě je grafika signována, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 09 cm, výška: 09 cm, rámování: 24 x 19 cm
Konec dražby: 04.10.2021 20:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč