126. Tábořiště
Autor: Anders Jonas Angström
(? - 1874)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 50 cm, rámování: 64 x 74 cm
Konec dražby: 06.10.2021 21:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč