Lodě v přístavu

Autor: Kai Morten

Signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 69 cm, výška: 34 cm, rámování: 55 x 89 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 23.11.2021 19:04 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč