12. Nad městem
Autor: Kai Mortén
(1912 Švédsko)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 35 cm, výška: 27 cm, rámování: 38 x 46 cm
Stav: poškozený rám
Konec dražby: 12.09.2022 19:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 700 Kč