Georg Fritz

signováno a datováno v tisku vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept, datace: 1947
Šířka: 23,5 cm, výška: 37,5 cm, rámování: 47 x 37 cm

Konec dražby: 05.10.2020 22:16 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč