113. Krajina s řekou
Autor: Olof Dynet
signováno vlevo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na sololitu
Šířka: 37 cm, výška: 45 cm, rámování: 61,5 x 53,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.02.2023 20:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč