154. Červánky

Autor: Olof Dynet

Signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na sololitu
Šířka: 33 cm, výška: 24 cm, rámování: 41 x 50 cm

Konec dražby: 06.10.2021 21:29 SELČ

Zbývá: 9d 2h 13m 8s

Vyvolávací cena: 1 100 Kč