85. Cesta v lese

Autor: Olof Dynet

Signováno vpravo dole, rámováno v masivním rámu
Technika: olej na sololitu
Šířka: 33 cm, výška: 24 cm, rámování: 41 x 50 cm

Konec dražby: 05.10.2021 20:54 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč