Ženy na poli

Autor: Axel Hamborn
(1892 - 1987)

Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 35 cm, výška: 27 cm, rámování: 44 x 51,5

Konec dražby: 23.11.2021 19:11 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč