Stromy na břehu

Autor: Marinus Heijl
(1835 Utrecht - 1931 Amsterdam)

Signováno vlevo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 27 cm, výška: 35,5 cm, rámování: 41,5 x 32,5 cm

Konec dražby: 09.11.2021 20:21 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč