166. Černá věž
Autor: Jan Hlavsa
(1884 Kutná Hora - 1936)
Signováno tužkou vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 07 cm, výška: 10 cm, rámování: 16 x 11 cm
Konec dražby: 04.10.2021 21:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč