Pohledna architekturu skrz přírodu

Autor: Jan Hlavsa
(1884 Kutná Hora - 1936)

Signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 08 cm, výška: 09 cm, rámování: 17 x 12 cm

Konec dražby: 24.11.2021 19:01 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč