4. Pohledna architekturu skrz přírodu
Autor: Jan Hlavsa
(1884 Kutná Hora - 1936)
Signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 08 cm, výška: 09 cm, rámování: 17 x 12 cm
Konec dražby: 24.11.2021 19:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč