84. Pohled přes Vltavu na Pražský hrad
Autor: Jan Hlavsa
(1884 Kutná Hora - 1936)
Vlevo dole pod paspartou je tužkou text orig. Signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 06 cm, výška: 04 cm, rámování: 16 x 11 cm
Konec dražby: 23.11.2021 19:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč