275. Cesta lesem
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: kresba, datace: 1944
Šířka: 37 cm, výška: 28 cm, rámování: 33 x 42 cm
Konec dražby: 22.07.2020 22:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč