275. E. Stoll - Šeříky
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 42 cm, výška: 32 cm, rámování: 40 x 49,5 cm
Konec dražby: 09.12.2020 22:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč