158. Na pastvě
Autor: Jan Dědina
(1870 Straky - 1955 Tatobity)
signováno vlevo dole tužkou, paspartováno a zaskleno, rámováno
Šířka: 68 cm, výška: 34 cm, rámování: 57 x 90 cm
Konec dražby: 02.04.2023 16:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč