21. Dívka v kožuchu
Autor: Jan Dědina
(1870 Straky - 1955 Tatobity)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 44 cm, výška: 64 cm, rámování: 72 x 52 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 05.10.2020 20:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč