V parku

Autor: Pavel Lisý
(1912 Hostomice (Beroun) - 1990 Praha)

Vlevo dole je číslování 84/180 Datování 68 je znatelné v levém spodním rohu vedle signatury. V levém spodním rohu je tužkou napsán text orig. litografie. Signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie, datace: 1968
Šířka: 23 cm, výška: 14 cm, rámování: 17 x 26 cm

Konec dražby: 15.03.2022 21:12 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč