131. Baroko

Autor: Ivana Kantůrková
(1960 Praha)

Signováno a datováno (1986) vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: suchá jehla, datace: 1986
Šířka: 09 cm, výška: 13 cm, rámování: 25 x 19 cm

Konec dražby: 04.10.2021 21:31 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč