131. Baroko
Autor: Ivana Kantůrková
(1960 Praha)
Signováno a datováno (1986) vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: suchá jehla, datace: 1986
Šířka: 09 cm, výška: 13 cm, rámování: 25 x 19 cm
Konec dražby: 04.10.2021 21:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč