36. Akt zezadu - XL Formát
Autor: Gösta Bohm
(1890 - 1981)
Signováno vlevo dole, na reversu výstavní štítek z roku 1956, katalogové číslo 11. Rámováno.
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na sololitu
Šířka: 57 cm, výška: 122 cm, rámování: 142 x 78 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.11.2021 19:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč