71. Akt

Autor: Gösta Bohm
(1890 - 1981)

Signováno vlevo dole, na reversu výstavní štítek z roku 1956, katalogové číslo 11, rámováno.
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na sololitu
Šířka: 57 cm, výška: 122 cm, rámování: 142 x 78 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 05.10.2021 20:40 SELČ

Zbývá: 8d 1h 51m 51s

Vyvolávací cena: 3 500 Kč